KONST / Litografier / Färglitografi 13845464
nr 1384 5464
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 217/250, bladets mått: 36x41, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:37:26
100 kr
150 kr
350 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson